VeKa

je společenství asi 30 mladých lidí, kteří svým zpěvem a hudbou chválí Boha. Často pořádají různé koncerty a doprovázejí setkání mládeže.

Jak se dělá díra do světa aneb vaříme s VeKou

Napsáno 31.10.2019

Konečně to nastalo! V polovině října 2019 jsme natáčeli videoklip na píseň Nejsem sám, kterou jste již mohli slyšet na našem koncertě nebo na CD Neodcházej.

A jak a kde probíhalo natáčení? No přece „U nás doma.“ Což je DCŽM Vesmír v Deštném v Orlických horách. Trocha napětí a nervozity před začátkem nahrávání sice panovala, ale myslím, že to dopadlo mnohem lépe, než jsme očekávali, prostě v klidu, míru a radosti. A hlavně v pozitivní náladě celé kapely. Tento videoklip je specifický tím, že je celý natočený na „onetake“ neboli jeden záběr. Bez jediného střihu. O to těžší jeho natočení samozřejmě bylo. Stačila jediná chyba a šli jsme na to celé znovu. Ale na devátý pokus se nám to podařilo! Myslím, že mohu za celou VeKu říci, že máme z našeho nového videoklipu obrovskou radost. Tu bychom přáli i vám všem, kteří budete mít možnost a chuť ho shlédnout.

Již teď ho můžete shlédnout po kliknutí na odkaz pod článkem a my budeme samozřejmě velmi rádi za jakoukoliv podporu. Ať už v podobě lajku, komentáře, nebo sdílení mezi své přátelé. Tak ať „nejste sami“ a je vám dobře na duši.

Za Vesmírnou Kapelu

David Škaryd
říjen 2019Sdílet dál...

     

TOPlist